Ledioni i drejtohet Eglës: Kush ishte ky i dashuri jot? Banorja: E vërteta është se…

Mbrëmjen e djeshme, moderatori Ledion Liço dhe dy opinionistët e “Big Brother VIP”, Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj, kanë darkuar me banorët.

Teksa Egla i ‘kritikoi’ se pse nuk ka hyrë një burrë ‘për së mbari’ në këtë edicion, Ledioni e pyeti aktoren për të dashurin, por ajo tha se nuk do e merrni vesh kurrë.

Egla:Si nuk futët në këtë edicion një burrë për së mbari”.

Ledioni:Po kush ishte ky i dashuri yt, a e kishe një dashur jashtë”.

Egla:Po ti i ha të gjitha ato që dëgjon Brenda, të bëfshin mirë

Ledioni:Paske gënjyer domethënë”.

Egla:Nuk do e merrni dot vesh kurrë të vërtetën. Si nuk na futët një burrë”.

Ledioni:Ka kohë, ka kohë”.


Shtuar 20.04.2024 07:45