Largimi i Amosit nga shtëpia, Olta gjen fajtorin: E mori në “qafë” Dea, e manipuloi

Largimi i Amosit nga BBV duket se ka sjellë edhe krisjen e parë në grupin e Oltës, e cila fajtore për largimin e mikut të saj konsideron DeMishelin.

Duke folur me Kristin dhe Bled Manen, Olta tha se të gjithë fajin për daljen e Amosit nga shtëpia e kishte deaMishel, pasi sisa saj ishte dea ajo që e detyroi mos shkonte në dasmën e Luizit dhe Kiarës.

Ai duhet të thonte të vërtetën që në dasmë nuk shkova prej Deas. Dea e manipuloi dhe ai nuk shkoi. Ai ishte i dobët para asaj. Se Amosi u vesh, ne u bëmë gati të dy, erdhi Dea e shkatërroi. Dea nuk e la të vinte në dasmë, ajo tentoi dhe me mua. Edhe mua më tha mua mos shko. Dea e mori në qafë Amosin“, tha Olta.

/AlbEu.com/


Shtuar 8.02.2023 21:12