“Lali i kape ca fansa italianë e?”/ Egla dhe Juli ngacmojnë Romeon

Ditë ndryshe në “Big Brother Vip”. Banorët po kalojnë disa momente humori me njëri-tjetrin. Egla Ceno dhe Jul Deda kanë bërë shaka me Romeo Veshajn për romancën e tij me Heidi Baçi në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Banorja i tha Romeos se tashmë është bërë i njohur edhe në Itali, duke nënkuptuar lidhjen me Heidin e cila ishte një ndër banoret që bëri bujë me largimin nga “Grande Fratello”. (lexo këtu)

“Lali i kape ca fansa italianë ë? Tha mirë Erjola”, i tha Egla aktorit duke qeshur së bashku me Julin.

“Se besoj njeri këtë të shkretën. Erjola paska qenë nëna. Bëjmë shaka, bëjmë shaka”, vazhdoi aktorja, ndërsa Romeo nuk reagoi fare.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 23.04.2024 15:10

Tags: , , ,