Lajmi i ndarjes me Bleron “po zien”, por Afron bën lëmsh rrjetin me veprimin e fundit (FOTO LAJM)

Duke qenë se Blero dhe Afrona kanë qenë ndër çiftet që e kanë jetuar jetën personale larg vëmendjes së publikut dhe prononcimit në media, lajmi i ndarjes së yre erdhi mjaft papritmas për publikun.

Pavarësisht kësaj asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë ka qenë Afrona ajo e cila ka bindur ndjekësit se dyshja janë ndarë.

“Gëzuar për fillime të reja”, shkroi ajo në postimin e 30-vjetorit.

Thumbat nisën në rrjet, por vetëm së fundmi Afrona ka publikuar disa foto nga setet fotografike që ka bërë ndër vite dhe mes tyre janë edhe fotot e realizuara për albumin e martesës me Bleron.

Lind pyetja: A do t’i postonte këto foto dikush që sapo i ka dhënë fund martesës?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Duket se Blero duhet t’i japë fund heshtjes dhe i detyrohet një sqarim të mirë publikut./albeu.com/