Ky banor u eliminua sonte nga “Big Brother Vip”

Edhe sonte si çdo të premte do ketë eliminime.

Të nominuarit për këtë javë janë Meridiani, Antonela dhe Sabiani.

Ndërkohë, publiku ka votuar gjatë gjithë javës për të eliminuar njërin nga banorët e shtëpisë për këtë javë.

Moderatorja, Arbana Osmani sapo tregoi rezultatin final ku  Sabiani i dha fund qëndrimit brenda shtëpisë.

Kujtojmë se, javën e kaluar i eliminuar ishte këngëtari Valon Shehu.


Shtuar 10.12.2021 23:36