Kujt i shkon më shumë? Elhaida dhe Xhensila shfaqen me të njëjtën veshje (FOTO LAJM)

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur shfaqen me veshje të njëjta. Më të fundit, kanë qenë dy këngëtaret shumë të dashura nga publiku, Elhaida Dani dhe Xhensila Myrtezaj.

Ato kanë zgjedhur të dyja të njëjtën xhaketë, që në pjesën e përparme ka të hapur një zemër të qëndisur me gurë, e cila ekspozon edhe bustin. I vetmi ndryshim mes tyre është ngjyra, pasi Elhaida e ka në ngjyrën rozë, ndërsa Xhensila në të zezë.

E para ka qenë Elhaida që e ka veshur në klipin “Amore”, këngë e cila ishte pjesë e minialbumit “ZanIn” që këngëtarja e promovoi rreth një muaj më parë.


Shtuar 16.10.2021 09:37