“Kujdes, djalli të lë shtatzënë”- Shokon pastorja shqiptare: Njollat në trup e tregojnë se…

Një deklaratë shokuese ka ardhur nga pastorja shqiptare, Alketa Auer, teksa ishte e ftuar nëpërmjet linjës telefonike në “MCN”.

Alketa u shpreh se femrat duhet të kenë kujdes pasi “djalli të lë shtatzënë”.

Gazetarja: Në profilin tuaj, njerëzit thonë se kanë parë ëndrra seksuale me demonë. Si qëndron e vërteta, çfarë shpjegimi mund të japësh?

Pastorja: “Eshte e mundur dhe keta jane akoma ne toke dhe ata jane real dhe…Ne kemi patur njerez qe ne keto tortura te nates shkojne. Dhe keta demone te nates ju duhet nje dere e hapur qe te mund te prekin njerezit”

Gazetarja: Nëse një ëndërr seksuale me demonë është e vërteté ateherë nesër mund të kemi një shtatzëni?

Pastorja: Po është e vërtetë. Kemi një vajzë.”


Shtuar 7.06.2024 13:43