“Ku i gjete lekët?”, Beniada zbulon të vërtetën e shtëpisë luksoze në Tiranë (FOTO LAJM)

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani është transferuar në Shqipëri për të jetuar dhe përmes rrjeteve sociale ka zbuluar edhe pamje nga shtëpia e saj këtu në Tiranë.

Ngado u përfol për të dhe shtëpinë e saj “luksoze”, por sa të vërteta janë këto lajme?

Beniada foli për “Goca&Gra” se nuk është e vërtetë, pasi ajo po jeton në një apartament 1+1 këtu në Tiranë dhe nuk ka asnjë vilë apo pyetjeve “Ku i gjeti lekët”, siç u shpreh se i shkruajnë.

Ajo tha se është thjesht një banesë “modeste”.

Shtuar 24.03.2022 11:13