Kozaku nuk i reziston pozave topless të Trejsi Sejdinit, i le komentik epik (FOTO LAJM)

Trejsi Sejdini njihet si një ndër femrat më joshëse në showbizin shqiptar. Modelja, ka publikuar së fundmi disa poza “hot” ku shfaqet topless.

Ajo pozoi me një veshje mjaft provokuese, pantallona xhins ndërsa tek pjesa e lartme vendosi të dilte zhveshur për fansat.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet duke u komplimentuar për bukurinë e saj.

Një ndër komentet që mori vëmendjen ishte ai i Kozakut i cili shkruajti shprehjen e tij të famshme:

“Mega lluks pra”, duke e shoqëruar me disa emoji zjarri dhe zemra.

Kujtojmë se Kozak Braçi u bë i famshëm pasi u mor peng në një makinë nga disa persona, të cilët ishin të afërm të Fabio Dushkut, me të cilin kishte patur konflikte në distancë nëpërmjet rrjeteve sociale./albeu.com/


Shtuar 9.11.2021 16:02