Kledi dhe Sheila çift bashkë? Videoja e tyre bëhet virale në rrjet (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme një video po qarkullon në rrjet ku shihen dy ish-konkurrentë të Big Brother Vip aq pranë njëri-tjetrit sa po aludohet për një romancë mes tyre.

Kush janë?

As që  jua merr mendja. Sheila Haxhiraj dhe Kledi Hysa

Ata janë parë shumë pranë njëri-tjetrit, herë duke u përqafuar e herë duke vallëzuar.

Se çfarë ka mes tyre, pritet të zbulohet në vijim./albeu.com


Shtuar 13.12.2021 22:49

Tags: ,