Kjo është këngëtarja që bëhet sonte pjesë e “Big Brother Vip”

Mbrëmjen e sotme pritet që në shtëpinë e “Big Brother Vip” të hyjë këngëtarja e njohur kosovare, Big Mama, shkruan Revista Who.

Artistja do të nisë sot rrugëtimin brrenda shtëpisë më të komentuar të momentit.

Brenda “Big Brother Vip” ndodhen aktualisht artistë të ndryshëm edhe nga Kosova, mes tyre, Dj Pm, Dj Dagz dhe Valoni.


Shtuar 3.12.2021 15:36