Kjo është këngëtarja e njohur që do t’i bashkohet sonte “Big Brother Vip” (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e sotme një tjetër banore do t’u bashkohet personazheve të “Big Brother VIP”.

Burime për Anabel bëjnë me dije se këngëtarja Big Mama do të jetë banorja më e re në shtëpinë më të komentuar të momentit.

Big Mama njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, humorin dhe energjinë që e karakterizon në çdo dalje televizive. /albeu.com/

 


Shtuar 3.12.2021 19:39