Kishin hatërmbetje me njëri-tjetrin? Pajtohen Rozana Radi dhe Kastro, flasin pas 5 vitesh (VIDEO)

Artistët mes tyre kanë shpeshherë debate dhe zënka të vogla. Edhe në showbizin botëror ka patur momente kur artistët kanë qenë miq e më pas për shkak të debateve apo konflikteve mes tyre nuk kanë folur më me njëri-tjetrin.

I njëjta gjë ka ndodhur mes Kastro Zizos dhe Rozana Radi.

Sot nëpërmjet një videoje që Rozana postoi në rrjetet sociale mësuam që ajo dhe Kastro Zizo kishin 5 vjet që nuk flisnin me njëri-tjetrin.

”Më hiq block-un” i thotë Kastro por Rozi përgjigjet se nuk di ta heqë block-un nga Instagrami dhe Facebook-u. Për më shumë shihni videon e tyre “funny”…/albeu.com

 

Shtuar 9.09.2022 09:41