Kiara na prezanton me albumin më të ëmbël familjar (FOTO)

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli mesa duket po shijonë pushimet në bregdetin e jugut.

Sëbashku me vogëlushen e tyre Luna Mari çifti është dhe në shoqërinë e familjarëve të moderatores.

Përmes një albumi të postuar në rrjetin social “Instagram” Kiara ka shpërndarë me ndjekësit disa fotografi të përzgjedhura nga kjo javë ku nuk mungon vogëlushja, vëllai i saj Rayan dhe e ëma.

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)


Shtuar 23.06.2024 17:10

Tags: ,