Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat në koncert, u afrohet për t’i prekur të pasmet (VIDEO)

Dafina Zeqiri mbetet një nga këngëtaret më të përfolura të vitit 2023. Koncertet e saj shumë të frekuentuara nga publiku, ku këngëtarja nuk ngurron të elektrizojë skenën me performacat e saj.

Kështu edhe në një koncert të fundit ajo i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Dafina iu është afruar disa fansave dhe i ka lejuar që t’i prekin të pasmet.

Video është bërë virale në rrjetet sociale.


Shtuar 14.11.2023 16:58