Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, ja si e quajti të birin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Edita Sopjani është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i ka vendosur emrin Rio.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë Edita, me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar disa foto me vogëlushin, duke i bërë dhe një dedikim të ndjerë.

“Jeta jonë u plotësu me ty Rio jonë! Mirë se erdhe në mesin tonë, do të të duam pafund unë e Babi!”, ka shkruar Edita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edita Sopjani (@sopjaniedita)