Këngëtar dhe prezantues, e njihni personazhin VIP në foto?

I veshur me të kuqe dhe i buzëqeshur, personazhi vip që shihni në foto është Robert Berisha.

Këngëtari dhe moderatori nga Kosova, ka ndarë pak kohë më parë këtë foto me fansat.

 

Ajo që bie në sy është se nuk ka dhe aq shumë ngjashmëri me vajzën e tij Renne.

Kjo e fundit ia ka këputur kokën të ëmës, këngëtares Nora Istrefi.

Kujtojmë se aktualisht Robert Berisha moderon një emision në Kosovë të titulluar “Robi plaket kur do vetë”.

Ai gjithashtu aktualisht është një një lidhje me bukuroshen Laureta Maqedonci, lidhje të cilën tashmë e ka bërë publike./albeu.com