“Kënga Magjike 2021”, zbulohet juria

Disa ditë më parë u bë zyrtare lista e këngëtarëve pjesëmarrë në edicionin e 22-të të festivalit “ Kënga Magjike”.
Prezantimi i këngëve dhe kokurentëve do të nisë në datën 21 Mars 2021 tek program “E Diela Shqiptare”.

“Revista Who” ka bërë të ditur emrat e antarëve të jurisë për këtë vit, juria do të përbëhet nga Arben Skënderi, Jonida Maliqi, Enkel Demi, Kozeta Kurtid he Markelian Kapedani./albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 12:05