“Kënaqet me …”, Kejvina ka diçka për të thënë edhe për Jorin

Muaj më parë, për shkak të dhunës fizike të përdorur brenda shtëpisë në ‘Prime’nga Kejvina drejt Luizit, ‘Vëllai i Madh’ mori vendimin e skualifikimit të Kejvinës nga shtëpia e “BBV2”. Që pas daljes së saj nga shtëpia, Kejvina u distancua plotësisht nga daljet e saj publike dhe madje dhe nga rrjetet sociale.

Së fundmi Kejvina ka bërë disa postime në Instastory në lidhje me disa nga banorët e “BBV2” e një prej tyre ishte Jori. Kejvina ka treguar se e mbështet dhe se për të është një nga banoret më me vlerë brenda shtëpisë.

Pastaj kemi Jori Dellin, një super vajzë positive që ska pikë lidhje me djallëzinë e lëpirseve vërdall! Edhe kërcënimet e shakat që i bën me Luizin etj i ka 100% pa të keq, por thjeshtë kërcen, qesh, loz, kënaqet pa asnjë synim të keq! Jori je bukuria e asaj shtëpie.


Shtuar 3.04.2023 18:56