Kë “thumbon” Jul Deda duke “përdorur” divorcin e çiftit Meta-Kryemadhi?! (FOTO)

Presidenti i PL-së Ilir Meta ka bërë me dije për mediat se ka nisur procedurat e divorcit për të prishur martesën me Monika Kryemadhin. Dyshja është një nga çiftet më të përfolur në media si për jetën politike dhe atë jashtë saj.

Prej kohësh ka patur zëra se çifti në fjalë nuk janë më sëbashku.

Por për këtë çështje ka reaguar edhe aktori Julian Deda i cili u bë pjesë e Big Brother Vip Albania duke u renditur në dyshen e fundit në finale.

Përmes një “Insta-story” Deda ka thumbuar edhe ish-konkurrentët e Big Brother duke theksuar se ky divorc është fallso sa për të të tërhequr vëmëndjen.

“Ky divorci i Ilirit me Monikën është 100% është lojë, sa me kap prajmin…”, shkruan aktori.


Shtuar 21.06.2024 16:15