“Kaq fiksim e ke Bora Zemanin?”, Antonela ngacmon Spartak Ngjelën para Vin Velit (FOTO LAJM)

Antonela Berishën, ish-konkurrenten e “Përputhen” po e shohim tashmë në “Top Arena” ku edhe ka marrë mjaft vëmendje dhe nisur nga vetë personazhi i saj ka bërë shoë.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka ngacmuar Spartak Ngjelën duke e vënë në siklet rreth një komenti që ai bëri per Bora Zemanin duke e komplimentuar dhe bëri menjëherë xhiron e rrjetit.

Antonela: Dua të të pyes se kemi edhe ish burrin e Bora Zemanit këtu në studio. I bën komplimente gjithmonë. Po si o burrë erdhe herën e parë s’na bërë asnjë kompliment as mua as Alesias. Çfarë bëhet kështu, kaq fiksim e ke?

“Alesias ia kam bërë komplimentat, ty s’të kam bërë”, ia kthen Ngjela dhe studio shpërtheu në të qeshura. Më pas avokati ka komplimetuar edhe Antonelën./albeu.com/

 


Shtuar 1.07.2021 10:37