“Kam screenshots”, Beatrix Ramosaj sapo kërcëoni Donaldin? (FOTO LAJM)

Pikërisht kur duket se historisë së Donaldit dhe Beatrix i është dhënë fundi, detaje të ndryshme qarkullojnë në rrjet dhe nxisin dyshime.

Ka qenë Betarix e fundit që ka marrë vëmendjen. Teksa ka publikuar disa foto nga vendlindja, ku duket mjaft e lumtur, ajo që bën përshtypje është pikërisht përshkrimi në foton e saj.

“Unë kam screenshot-et”, ka shrkuar ajo duket lënë të kuptohet se ka prova dhe po “kërcënon” dikë. Por ky “dikush” në këtë rast është Donaldi dhe të gjithë janë dakort për këtë.

Gjithsesi këngëtarja nuk ka dhënë detaje./albeu.com/