“Kam marr ftesën”, Rozana Radi në Big Brother VIP? (FOTO LAJM)

Disa ditë më parë startoi dhe Big Brother Vip, ku u  bënë pjesë e saj 14 personazhe të famshëm.

Mirëpo moderatorja bëri me dije se në emission doo të futen edhe persona të tjerë që do të bëhen kështu pjesë e këtij “reality shoë”.

Rozana Radi është një nga këngëtaret, e cila po përflitet për hyrjen në Big Brother VIP. Ajo vetë ka ngritur dyshime me disa postime në Instagram Story.

Rozana ka ripostuar dy herë rreth Big Brother VIP dhe pas aludimeve ka bërë edhe një reagim ku shprehet se i pëqen shumë formati dhe konfirmon ftesën nga produksioni.


Shtuar 9.10.2021 12:04