“Kam frikë se do të ngel beqare”, Keisi: Çunat nuk më ftojnë në kafe, kanë frikë nga babi

Keisi Meidini një nga personazhet më të përforura brenda shtëisë VIP ka rrëfyer jetën e saj personale, por dhe marrdhëniet me babain e saj Sabianin.

E ftuar në RTV Ora Keisi u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë “frikë” Sabjanin.

“Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabjanin. Më duket do ngelim pa martuar,” tha ajo.


Shtuar 27.05.2023 23:18