“Kallashi” i organizon festë maces së saj në një mujorin e lindjes (FOTO LAJM)

Valltarja e njohur kosovare, Donjeta Kosumi, e njohur në publik si “Kallashi” ka festuar një mujorin e maces së saj.

Këtë e bëri të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram.

“Urime 1 mujori”, shkroi ajo krahas imazheve nga festa.

Donjeta publikon shpesh herë imazhe krahas maces dhe i ka vendosur emër të ngjashëm me nofkën e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Donjeta Kosumi (@ak47kallashi)

Shtuar 14.08.2022 18:28