Ju kujtohet Biorku që i bëri të gjithë për vete? Shikoni sa shumë ka ndryshuar sot vogëlushi i “1001 Pse”

Dikur pjesë e emisionit të Arbana Osmanit, “1001 Pse” Biork Aliai ishte një nga fëmijët më të spikatur. Ai bëri lehtësisht të gjithë publikun për vete, me batutat e natyrshme dhe karakterin trazovaç.

Kohët e fundit, një video nga ky emision i 11 viteve më parë është bërë virale në rrjetet sociale dhe me siguri shumë prej jush janë bërë kurioz se si duket sot Biorku.

AlbEu.com ju sjell më poshtë foto të tij, tashmë rreth të 20-ave. Tashmë i rritur, Biorku ndjek stduimet jashtë vendit./albeu.com/


Shtuar 24.09.2023 11:25