“Jeta është …”, çfarë i ka ndodhur Alketës? Poston foto nga spitali

“Jeta është …”, çfarë i ka ndodhur Alketës? Poston foto nga spitali

Moderatorja e njohur alketa vejsiu, ka panikosur fansat, me postimin e fundit që ka bërë në rrjetet sociale.

Alketa ka postuar një foto nga spitali, por nuk bën me dije se çfarë i ka ndodhur, asaj apo ndonjë familjare.

Ndërkohë përbri fotos Alketa shkruan: “”Jeta është një marrëveshje gëzimi dhe dhimbjeje, mrekullie dhe të qeshurash dhe lotët. Dhe dashuri. Të gjithë e kalojmë këtë”.


Shtuar 7.05.2023 21:01