“Je e parashikueshme” Heidi debaton sërisht me Romeon: Unë them që ti je super egoist

Nuk kanë pasur fund debatet mes Heidit dhe Meritonit edhe pasi ato i dhanë fund romancës së tyre.

Heidi e quajti egoist, ndërsa Romeo u shpreh se ajo po luan, por nuk do që të luajë edhe me të. I mërzitur për eliminimin e Vesës, të cilën në nominim e nxori pikërisht Heidi, Romeo i tha modeles se nuk ka bërë asgjë për të nxjerrë ata që e kanë ulur.

Heidi: Ti më hodhe poshtë

Romeo: Je e parashikueshme, dole te pulsanti…

Heidi: Më vjen të qesh se po ia fut kot, pulsanti ishte situatë ndryshe, të kam thënë ne ishim bashkë dhe kishte sens që është gabim që unë po të shkoja kundër.

Romeo: Dhe tani nuk jemi bashkë

Heidi: Në rastin e Vesës, unë e pata lirinë… ne nuk ishim të lidhur, ti nuk kishe asnjë përgjegjësi

Romeo: Tani do qeshësh se nuk ke çfarë bën

Heidi: Nuk më kupton dot

Romeo: Unë të kuptoj pa folur fare, unë të kuptoj në sy. Të lexoj në sy dhe ti po luan dhe nuk doja që të luaje me mua. Kur të tjerët thoshin pse futet, i thosha i do tr**i të futet. Dhe s’të kam hequr kurrë

Heidi: Unë them që ti je super egoist

Romeo: Prisja si çkërdhi atje, ti thoshe pusho dhe rrije dëgjoje këta, unë e kam shtëpinë kundër

Heidi: Ti je super egoist

Romeo: Ata që të ulën ty në tokë, ti nuk bëre asgjë që ti nxirrje

Heidi: Gjërat që bëj unë janë shumë të thjeshta

Romeo: Ke të drejtë, është e thjeshtë, ia arrite (duartroket)


Shtuar 24.03.2024 19:28