Jasmina e “Përputhen” surprizon rrjetin, prezanton të ëmën (FOTO LAJM)

Jasmina është jë ndër konkurrentet e Përputhen më të përfolura kohëve të fundit. Marrëdhënia e saj em Andin ishte shumë e ëmbël dhe publiku gjerë po besonte se ata do dilinin çift. Por papritur dyshja shkjatërroj çdo gjë dhe “zhgënjeu” rrjetin.

Gjithë këto ngjarje të njëpasnjëshme e kanë bërë mjaft të populluar Jasminën edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të së ëmës në Instagram dhe të gjithë kanë mbetur të habitur nga bukuria e saj. Mamaja e Jasminës duket shumë e re dhe marrëdhënia me Jasminën është për tu marrë shembull.


Shtuar 25.04.2021 15:57