Jasmina bën deklaratën e fortë për Andin

Jasmina dhe Andi kanë qenë një nga personazhet më të komentuar në Për’puthen. Ata patën një romancë bashkë që nuk zgjati shumë, por që akoma komentohet në rrjet.

Mesa duket fansat ende dëshirojnë t’i shohin bashkë dhe njëri prej tyre e ka pyetur pse e la Andin të ikte kur e donte aq shumë.

“Pse e le të ikte një person që e doje shumë?”, ishte pyetja e fansit.

“Kush dëshiron të largohet, nuk ka qenë kurrë i imi!”, u përgjigj Jasmina, duke nënkuptuar që ka qenë ai që i ka dhënë  fund lidhjes./albeu.com

 


Shtuar 31.07.2021 09:59