Ishin 6, këta janë ish-banorët e “Big Brother VIP” që morën pjesë në dasmën e Ilir Shaqirit (FOTO LAJM)

Dasma e fituesit të “Big Brtoher VIP”, Ilir Shaqirit duket se do të jetë për disa ditë në qendër të vëmendjes.

Iliri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit, pas 20 vitesh që janë bashkë.

Pamje të shumta qarkulluan në rrjet nga të ftuarit VIP mbrëmjen e djeshme, ku vëmendjen më të madhe e mori mungesa e Sabianit, të cilin dhëndri e quante vëlla.

Ish banorët që morën pjesë ishin vetëm 6: Abrbër  Sulstarova me partneren e tij, Ardit Çuni, Sheila Haxhiraj, Meridian Ramçaj, Arjola Demiri dhe Valon Shehu./albeu.com/