Ish-partneri i Sarës, banori më i ri i “Big Brother VIP”, hyn në shtëpi të martën (FOTO)

Këngëtari Endrik Beba, do të jetë banori më i ri i “Big Brother VIP 3”, që do të hyjë në shtëpi të marten.

Ai ka thënë dua të tregoj se kush jam, si dhe të ndryshoj jetën time.

Gjithashtu, ai është shprehur se ka pasur një histori dashurie me Sarën në vitin 2015, por që tani është në një raport me një vajzë tjetër.

 “Jam shumë i lumtur që jam në Fan Club para se të hyj, jo pasi të dal. Dua të ndryshoj jetën time. Është një nga momentet e mia që të tregoj se kush jam”.

Mbetet të shohim momentin kur Beba do të hapë derën e shtëpisë më të famshme dhe reagimin e Sarës, e cila ka nisur një njohje me Bardhin.