Ish-e dashura futet në vilën e dashurisë, konkurrenti bën sikur nuk njeh (VIDEO)

Spektakli i djeshëm i ‘Love Island Albania’ patu shumë dinamika dhe surpriza. Pas dy eliminimeve, një vajzë u bë pjesë e ‘reality show-t’ të dashurisë.

Bëhet fjalë për Xhesikën, e cila është ish e dashura e Denisit. Fillimisht emri i saj nuk është zbuluar për banorët por më pas, ka qenë moderatorja e emisionit, Luana, ajo zbuloi banorëve sekretin.

Denisi dhe Xhesika ishin ndarë rreth 8 muaj më parë kur Denisi i kishte thënë se do të vazhdojë masterin dhe kishte përfunduar në spektakël.

View this post on Instagram

A post shared by Love Island Albania (@loveisland.albania)


Shtuar 25.09.2023 09:43