Ish banorja e “Big Brother” e thotë troç: Kam parë shikim të zjarrtë mes Arjolës dhe Kledit (FOTO LAJM)

Paloma i ka habitur të gjithë me rrëfimin që bëri gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP”.

Teksa në studio po komentohej takimi romantik i dy banorëve, Kledit dhe Beatrixit, ish-konkurrentja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri u shpreh se ka parë shikime të zjarrta mes tij dhe Arjolës.

“Po të isha beqare do ta gjuaja se është një djalë i mrekullueshëm. Kam parë një shikim të zjarrtë mes Kledit dhe Arjolës. Pashë që Arjola u afeksionua shumë pas Kledit. E kapa disa momente që i thoshte shiko drejt, ata shikonin shikimet. Edhe Kledi ndihet shumë mirë. Ai po fliste për jetën e tij, për dashurinë e tij dhe më pas befas ndodhi ai ndryshim”, tha gazetarja e njohur.

Duket se edhe publiku mendon kështu, pasi edhe komentet që janë në profilet zyrtare të “Big Brother VIP” e kanë vënë re këtë detaj dhe nuk kanë ngurruar që ta tregojnë.