Incidenti në Milano, Dua Lipa tregon dëmtimin në gju pasi u rrëzua në skenë (FOTO&VIDEO)

Pak ditë më parë, Dua Lipa mbajti një koncert në Milano në kuadër të turit “Future Nostalgia”. Por gjatë kohës që po performonte një nga hitet e saj, ajo u rrëzua në skenë. Por njëri prej balerinëve ndërhyri shpejt duke e ndihmuar yllin, e cila vijoi performancën si një profesioniste e vërtetë.

Sot, ka ardhur dhe reagimi i saj lidhur me këtë incident. Ajo ka shpërndarë një video nga momenti ku rrëzohet ku shkruan: “Spektakle djersitëse, dysheme të djersitshme.”Dua ka bërë me dije se është vrarë shumë në gjurin e saj. Në një tjetër postim, ajo tregon se është nxirë ndërsa shihet duke vendosur akull.\