Inate të vjetra, s’kanë fund thumbat mes Arjan Konomit dhe Sindit në rrjet (FOTO & VIDEO)

Thumbimet midis Arjan Konomit dhe ish-konkurrentes së Për’puthen Sindi Locit duket se nuk kanë të mbaruar, pavarësisht se tani ata nuk i lidh më programi i kthyer në fenomen.

Sindi e nisi thumbimin e para në rrjete sociale duke komentuar modelin e ri të flokëve të Arjanit dhe kur u pyet pse e bën këtë gjë ajo tha se dhe ai e ka thumbuar ma vajin e borshit dhe se e ka krahasuar me krokodilin.

Nga ana tjetër Arjani postoi sot në rrjete sociale videon e një shimpazeje duke shkruar:
“Nëse krokodili ngjante me Mevlanin po kjo shimpazeja e xhunglës me kë ngjan? Më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Sindi nuk ka ndenjur pa përgjigje. Shumica e komenteve kanë aluduar për Sindin dhe kjo e fundit normalisht nuk mbeti pa reaguar.


Shtuar 20.09.2021 09:58