Identike, Fero ngatërron modelen e famshme me Arbenitën (FOTO LAJM)

Arbenita Ismajli është padyshim një ndër modelet më të bukura shqiptare. Ndjekësit e ngatërrojnë shpesh me Kendall Jenner, madje jo vetëm ata por edhe i shoqi.

Fero ka publikuar një foto të Kendallit në Instastory, duke shkruar se e ka ngatërruar me Arbenitën. “Për një moment mendova se ishte nusja ime”, ka shkruar reperi.

Kujtojmë se çifti u martuan pak kohë më parë dhe janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Arbenita është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe po pret një vajzë.


Shtuar 5.04.2021 10:54