Identik! Sozia e Flor Binaj ndodhet në Greqi dhe e gjeti Ylli Baka (FOTO LAJM)

Aktori i njohur Florjan Binaj ka gjetur sozinë dhe ndodhet në Greqi. Këtë gjë e ka zbuluar këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ylli Baka, i cili po shijon disa ditë pushime në ishullin luksoz të Mykonos.

Gjatë një dreke, ai ka vënë re që kamarieri kishte një ngjashmëri të frikshme me Florin. Madje, ky i fundit e ka postuar në Instastory dhe ka shkruar:

“Ylli Baka ka gjetur sozinë time në Greqi”.