I tha “Po”, këngëtarja shqiptare fejohet me biznesmenin në SHBA (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur nga Shkodra, Barbana Dini është fejuar.

Sipas Prive.al, personi që i ka marrë zemrën është një shqiptar që jeton në Amerikë. Ai është një biznesmen me origjinë nga Shkodra, madje i ka propozuar këngëtares dhe kjo e fundit padyshim ka thënë po.

Barbana njihet ndryshe edhe si motra e këngëtarit Ergi Dini, i cili ndërroi jetë në një aksident rrugor.

 


Shtuar 3.10.2021 10:54