I ka dhënë fund miqësisë me Ilirin? Sabiani i “vë vulën” me postimin e fundit (FOTO LAJM)

Prej ditësh, në rrjet flitet për prishjen e miqësisë së Sabianit me Ilir Shaqirin, dy miqëve më të mirë dhe më të ngushtë të “Big Brother VIP”.

Shkak për këtë u bë një deklaratë e Sabianit në “Më ler të flas”.

“Iliri ka përfituar.”

Më pas erdhi reagimi i Ilir Shaqirit përmes një Instastory ku shkruante frazën që u bë e famshme ndërsa ishte ende brenda shtëpisë së BBV,

“E ka bërë për mua.”

Ndërkohë pak ditë më parë Sabiani festoi ditëlindjen ku shumë nga ish-banorët e formatit e uruan nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por ajo që u vu re ishte se këngëtari nuk mori një urim (të paktën publik) nga “100 mijë euroshi i tij”, Ilir Shaqiri.

Mes gjithë dyshimeve se mes shoqërisë së ngushtë të Ilirit dhe Sabianitm ky i fundit ka vendosur që të sqarojë gjithçka me një postim.

Këngëtari ka publikuar një video në Instastory krahas së cilës shkruan:

“Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”, duke etiketuar edhe balerinin i cili nuk e ka ripostuar videon.