Graniti i pret shpresat për një histori romantike, Fifi bën gati valixhet për të lënë shtëpinë (VIDEO)

Kur dukej se gjithçka po shkonte për bukuri mes Granitit dhe Fifit në “Big Brother”, kosovari i ka prerë shpresat këngëtares mbrëmjen e djeshme pas emisionit.

Të dy e kanë përjetuar shumë keq këtë situatë e madje Fifi ka kaluar një moment ankthi e ka bërë gati valixhet për të lënë shtëpinë, por banorët e tjerë e kanë qetësuar.

“Të dua shumë si person”, është shprehur Graniti të cilin Fifi nuk e ka lënë të mbarojë fjalinë dhe është larguar e mërzitur.

Graniti gjithashtu është shfaqur shumë i prekur kur e ka ndarë me banorët e tjerë këtë ngjarje./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 23.10.2021 10:29