Gjysmë të zhveshur, VIDEO e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit

Një video e Monika Lubonjës nga shtrati ka trazuar rrjetin ditën e sotme. Dhe për këtë, shkak nuk u bë Monika, por akotir Gent Hazizi i cili e shoqëron në dhomën e gjumit gjysmë i zhveshur.

Por duhet të qetësoheni! Aktorët janë bashkë në xhirmet e një filmi edhe pse në pamje të parë situata duket e dyshimtë.

Dialogu mes tyre:

Monika: Gent Hazizi nuk je me Olta Gixharin ktu. Unë jam Monika

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

/albeu.com/


Shtuar 6.06.2023 15:12