Gjithë bota flet për lidhjen me Kanye West, Irina Shayk kapet “mat” me ish-partnerin (FOTO LAJM)

Irina Shayk dhe Bradley Cooper janë parë së fundmi në shoqërinë e njëri-tjetrit në New York. E sigurisht të gjithë janë të interesuar të dinë se si është raporti i tyre pas lidhjes së modeles ruse me Kanye. Ata dukeshin shumë të qetë dhe të lumtur në fotot në fjalë, gjë që nuk është për t’u habitur duke pasur parasysh se burimet thonë se ata kanë qëndruar miq që nga ndarja në vitin 2019. Një burim ka thënë për “Us Weekly” se Bradley do të jetë plotësisht mbështetës i Irina ndaj çdo lidhjeje që ajo krijon, pasi ai thjesht dëshiron që ajo të jetë e lumtur. Bradley dhe Irina nuk kanë marrëdhënie të mira vetëm sepse janë prindër, pasi ata janë gjithashtu të miq të mirë dhe ndajnë gjëra personale me njëri-tjetrin, sipas mediave ndërkombëtare.

Po ashtu, E! News raporton se Kim Kardashian nuk është e shqetësuar rreth lidhjes së Kanye. “Kim i ka dëgjuar thashethemet për Kanye dhe Irina Shayk dhe nuk shqetësohet aspak. Nëse nuk ndikon tek fëmijët e saj, atëherë ajo nuk shqetësohet nëse Kanye takohet me të”.

Ndërkohë, një burim tjetër i tha kohët e fundit “Page Six” se fokusi i Irinës është vajza e saj, duke thënë “Ajo është një nga gratë më të bukura në botë, por në të vërtetë ajo është shumë e dobët, mos e dëgjoni duke folur publikisht për marrëdhëniet e saj. Ajo është një person i qetë, është një nënë shumë e përkushtuar ndaj vajzës së saj, por është gjithashtu shumë e qetë ambicioze në karrierën e saj dhe është shumë e zgjuar ”.

Shtuar 19.06.2021 15:28