Gjiko në gjendje jo të mirë shëndetësore, reperi fotografohet nga spitali (FOTO LAJM)

Rreperi i mirënjohur Gjiko ka publikuar një foto nga spitali, pasi siç duket gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë.

Gjiko ka pasur probleme prej gripit, siç dhe vetë ai ka mbishkruar mbi foton ku duket se po merr një serum.

Gjiko në gjendje jo të mirë shëndetësore, rreperi

Rreperi publikoi pak ditë më parë bashkëpunimin me Majk, “Kce” që deri tani është një sukses i vërtetë.

Shtuar 26.05.2022 09:44