Gaz Paja uron bashkëshorten për përvjetorin e martesës: Të dua në çdo lloj ngjyre

Gaz Paja feston sot 2 vjetorin e martesës me Ira Seferin, me të cilin ka dhe një djalë.

Si rrallëherë, në këtë ditë kaq të rëndësishme për ta, aktori i ka kushtuar partneres disa fjalë romantike.

“Dy vite më parë lidha kurorë me një bionde. Për këtë brunen po flas. Të dua Ira Seferi me çdo lloj ngjyre.”, ka shkruar Gazi krahas fotografisë me partneren e tij.

E surprizuar nga fjalët e bashkëshortit, ira ia ka kthyer: “Aaa faleminderit për surprizën Aga. Të duaaa.”


Shtuar 2.06.2021 18:22