Gafa e gazetares, i ngatërron emrin aktorit të ndjerë Mirush Kabashit

Ditë e djeshme mbylli sytë përjithmonë aktori i mirënjohur Mirush Kabashi. Reagimet të shumta kanë qenë në rrjet për humbjen e madhe të artit shqiptar, me mesazhe ngushëllimi për familjen e aktorit.

Mes këtyre mesazhe ngushëllimi ka tërhequr vëmendjen edhe postimi i gazetares Paloma.

Ajo ka ngatërruar emrin e Mjeshtrit të Madh, që në fakt nuk duket si një gabim shpejtësie.

“Iku dhe një yll. Lamtumirë Mirushka Bashi”, shkruan Paloma zemërthyer.