Ftohtë thatë? Bieta Sulo dhe Alban Dudushi shijojnë fundjavën në det (FOTO LAJM)

Si një fanse e detit në vjeshtë, Bieta Sulo ndau dhe sot fundjavën pranë tij, të cilën po e shijon me familjen.

“Faleminderit shtator! Vjeshtë, plazh, Dhërmi”, ka shkruar moderatorja krah albumit të publikuar në ‘Instagram’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Me një palë bikini në ngjyrë të zezë, Bieta ka nxjerrë në pah dhe format e linjat elegante që në “Ftesë në 5” përpiqet t’i “fshehë” hera herës.

Edhe më parë Sulo ka treguar se i pëlqen të udhëtojë gjatë fundjavave, e më së shumti të shijojë detin atëherë kur qetësia ka zaptuar vendin dhe dielli mbulon çdo centimetër të tij.


Shtuar 25.09.2021 12:38