Françeska-Meritonit: Do një pajtim me Romeon?/ Ja si u përgjigj banori

Romeo dhe Meritoni janë dy prej konkurrentëve të formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’, të cilët shpeshherë janë parë të kenë përplasje të ashpra me njëri-tjetrin edhe pse jashtë asaj shtëpie ata kanë qenë miq shumë të ngushtë. Kliko këtu

Debatet e ashpra mes tyre kanë ngritur dyshime të shumta kudo nëpër rrjet por dhe brenda shtëpisë, duke menduar që shoqëria që dyshja ka patur mund të mos ketë qenë e vërtetë, ashtu sikurse dy banorët e kanë deklaruar.

Teksa qëndronte në oborr me Françeskën, Meritoni është pyetur nëse do një pajtim me Romeon.

Dhe ja si u përgjigj banori: ‘S’ka të bëjë me pajtesë. Por në momentin që ulen gjakrat, por në momentin që ulen gjakrat s’kam pse diskutoj, unë e kam dhënë një mendim, ai e ka dhënë një mendim dhe kanë menduar sikur po luajmë ping-pong, janë ulur gjakrat.’- ka thënë Meritoni.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 


Shtuar 18.04.2024 18:29