Fotoja e fundit e Megan Fox që habiti fansat e aktores!

Një foto e fundit e Megan Fox ka ngjallur polemika. 37-vjeçarja u kap në një moment, duke festuar së bashku me të fejuarin e saj dhe Taylor Swift gjatë festës së Super Bowl. Fotoja ngjalli debat intensiv në internet dhe disa njerëz nuk mund ta besonin se ishte me të vërtetë ajo.

Fotoja virale tregoi të dyja çiftet duke pozuar në një klub nate në Las Vegas gjatë festës së Super Bowl.

Shumë fansa komentuan pamjen ndryshe të Fox-it. Disa pyesnin nëse ishte vërtet ajo për shkak të ndryshimit drastik. Një person shkroi: “Kjo nuk është Megan”, ndërsa një tjetër pyeti, “Çfarë i bëre Megan Fox?”

Bukuria e pamohueshme e Megan Fox na mahnit dhe prania e saj e shpeshtë në sytë e publikut do të thotë që fansat të vëzhgojnë me përpikmëri çdo ndryshim në pamjen e saj.


Shtuar 20.02.2024 14:39