FOTO/ Roza Lati merr vëmendjen me format trupore në fotografitë e fundit me bikini

Prezantuesja karizmatike dhe ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Roza Lati, ka ndezur rrjetin social Instagram me një seri fotografish verore që të lënë pa frymë.

Lati ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj momente nga pushimet e saj përmes imazheve që e tregojnë në bikini të zeza, duke vënë në pah format e saj trupore impresive.

Në imazhet e publikuara, Roza shfaqet duke shijuar rrezet e diellit dhe detin kristal, ndërsa pozon me një bindje dhe elegancë që kanë bërë që këto foto të bëhen shumë të pëlqyera në llogarinë e saj.

Prezantuesja e njohur duket tërheqëse, e sigurt, dhe plot sharm në çdo kornizë, duke u shfaqur jo vetëm si ikonë mode, por edhe si një model frymëzimi për vetëbesim.

Bikinit e zinj të zgjedhura nga Roza jepnin një kontrast të bukur me ngjyrën e saj të bronzimit, duke krijuar një efekt vizual dhe estetik që mbetet në mendje.

Roza Lati përndryshe këtë vit ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, pasi ajo u bë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.


Shtuar 12.06.2024 19:49